نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
  1. Top | #1

شماره عضویت
    112
    عنوان کاربر
    مدیریت کل
    میانگین پست در روز
    0.08
    Thanks
    2

بررسی پرینتر HP Deskjet 1000

وقتی جعبه را باز می*کنیم با پرینتری کاملا کوچک، خیلی ظریف، خوش ساخت، به رنگ خاکستری تیره و البته کمی ارغوانی روشن در قسمت بالایی مواجه می*شویم. سینی تغذیه کاغذ در قسمت بالا قرار گرفته و دیگر نمی*توان طراحی ساده تری از آن چه که دارد را برای آن متصور بود. کاور جلویی نیز پایین می*آید تا نقش سینی خروجی را بازی کند. وقتی هر دو سینی تغذیه و خروجی باز هستند کمی ابعاد پرینتر افزایش می*یابد.

تنها دکمه و کنترلی که بر روی این پرینتر قرار دارد، دکمه*ی پاور چراغ داری می*باشد که در قسمت بالا و سمت چپ پنل بالایی قرار گرفته است. در پنل پشتی دستگاه نیز تنها دو سوکت دیده می*شود که یکی از آن*ها پورت USB برای اتصال به رایانه و دیگری ورودی پاور است. البته نکته*ی جالب این است که Hp آداپتور کاهش دهنده*ی ولتاژ را درون پرینتر جای سازی نکرده تا بدین ترتیب از وزن آن کاسته شود ولی در عوض باید آداپتور اکسترنال را همواره در جایی پنهان کنید.

این پرینتر از دو کارتریج پشتیبانی می*کند که هر دوی آن*ها را به سادگی و با بالا زدن کاور دومی در قسمت جلوی پرینتر می*توانید جای بزنید. Hp حقیقتا برای این پرینتر ادعاهای خیلی زیادی نکرده است و آن طور که شرح داده، سرعت پرینت سیاه و سفید آن 5.5 صفحه*ی A4 در دقیقه و سرعت پرینت رنگی آن 4 صفحه*ی A4 در دقیقه می*باشد. اما اگر در مود Draft پرینت بگیرید این مقدار به 16 و 12 صفحه در دقیقه افزایش می*یابد. در تستی که انجام دادیم، این پرینتر توانست 5 صفحه*ی A4 را در 53 دقیقه پرینت بگیرد که حتی از عددی که خود کمپانی هم ادعا کرده بود کمتر است. اما در پرینت 20 صفحه*ای هم که گرفتیم سرعت به طور متوسط 6.5 صفحه در دقیقه بود که عالیست. اما در مود Draft سرعتی که در تست*ها بدست آوردیم حدود 7.7 صفحه در دقیقه بود که نصف مقداری است که کمپانی ادعا کرده. در تست*های ترکیبی متن و گرافیک رنگی هم که انجام دادیم سرعت حدود 2.4 فریم بر ثانیه بود. در نهایت نیز چاپ یک عکس 10X15 سانتی متر بر روی کاغذ گلاسه حدود 1 دقیقه و 35 ثانیه در بالاترین کیفیت صورت گرفت.

با توجه به قیمتی که Deskjet 1000 در آن قرار دارد، کیفیت چاپ کاملا قابل قبول است. چاپ متون مشکی به دلیل مقداری نشت جوهر در بین فیبرهای کاغذ خراب می*شود که ظاهری کمی ریش ریش به آن می*دهد. ولی برای استفاده*های عمومی همچنان قابل خواندن است. به طرز غریبی کیفیت چاپ متون در مود Draft بهتر است. گرافیک*های رنگی نیز بهترین کیفیت را ندارند رنگ*ها کمی رنگ و رو رفته هستند ولی با این حال همچنان برای استفاده*های عمومی مناسب می*باشند.

2. Top | #2

شماره عضویت
    214
    عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0.00
    Thanks
    0
    سلام خدمت کاربران بخش پرینتر جوهری

من الان چند روزیه پرینتر hp deskjet 1000 گرفتم
    فک کنم ارزون ترین پرینتر جوهرفشان دنیاست
    چیکار میشه کرد کمبود بودجه داریم
    به هر حال
    فعلا مشکل خاصی ندارم اما چند تا سوال دارم ممنون میشم اگه جواب بدین

1- کیفیت چاپش خوب نیست ینی بعد از چاپ یه حالتی مثل pattern روی تمام قسمتای رنگی وجود داره
    همه پرینترای جوهر فشان اینجوریه یا فقط پرینتر من اینجوریه
    رنگهای روشن رو هم تاریک چاپ میکنه
    2-این کارتریجای فسقلی که من میبینم یه هفته تمومه
    خواستم ازتون بپرسم :
    بهترین فروشگاه اینترنتی که میشه جوهر hp ازش خرید کدومه؟
    سوال بعدی که خیلی مهمه
    یه کارتریج دارم رنگش صورتی هست و مشکی هم مشکی
    من نمیدونم کد رنگاش چی هست و از کجا باید پیدا کنم
    یا مثلا از فروشنده بخوام که این رنگ رو با چه کدی بهم بده؟
    ولی رو کاتالوگ بالای کارتریج صورتی سه رنگ ابی و قرمز و زرد زده و بالای کارتریج مشکی رنگ مشکی زده
    باید فقط اسم رنگو بگم یا اینکه حتما باید کد مخصوصش باشه؟
    منظور از رنگهای فوتو چی هست؟
    و اگه اسم پرینترمن تو لیست پرینترهای پشتیبانی جوهر نبود میتونم از اون جوهر استفاده کنم؟
    ممنون

3. Top | #3

شماره عضویت
    214
    عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0.00
    Thanks
    0
    عجب انجمن فعالی
    ماشاالله
    انجمن تخصصی hppersianbax

4. Top | #4

شماره عضویت
    244
    عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0.00
    Thanks
    0
    سلام من تازه امروز این انجمن رو پیدا کردم ولی خیلی ساکت و خالی از متخصص هست برعکس اسمش
    درباره چیزایی که گفتی راستش من زیاد سر در نمیارم اما میدونم که کارتریج هاش با اسم hp61 خیلی راحت تو بازار با قیمت 25 هزار پیدا میشه

5. Top | #5

شماره عضویت
    421
    عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0.00
    Thanks
    0
    مرسی عالی بودش.
    ویرایش توسط dinashad63 : 06-20-2017 در ساعت 07:56 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

persianbax مجوز های ارسال و ویرایش