نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
  1. Top | #1

شماره عضویت
    414
    عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0.00
    Thanks
    0

سوال در مورد اچ پی 1600

سلام دوستان خسته نباشید یه مشکلی پیش اومده واسم . گفتم اینجا مطرح کنم ، شاید کسی بتونه کمک کنه .
    من یه اچ پی 1600 دارم که به مدت 8-9 سال ازش استفاده کردم (تو تمام این مدت از کارتریج های اصلیه خودش استفاده کردم و کارتریجاشو عوض نکردم. شارژ میکردم. خودم هم انجام میدادم شارژش رو ) و این دستگاه عین قالیه کرمان هر چی بیشتر پرینت میداد بهتر میشد کیفیتش. تا اینکه چند ماه پیش به علت مشغله زیاد خودم نتونستم شارژش کنم و بعد از کلی پرس و جو یه نفر مثلا" کاربلد پیدا کردم تو ایرانشهر دادم طرف یه جوری زد داغون کرد کارتریجها رو که مجبور شدم 4 تا کارتریج بگیرم اصلی ولی استوک ! حالا بماند که پدرم در اومد تا اینا رو را انداختم تا بشه مثل ه اون قبلیها (که تازه 80 90 در صده کیفیت ه اونها شده) مشکلی که الان دارم اینه . تونر زرد و آبی رو کاغد پخش میشه میاد بیرون . ایراد از کارتریج و درام و غلطک و واشر غلطک نیست . به بهترین شکلی که ممکنه جوری شارژ کردمشون که یه اپسیلون تونر هم ازش نمیریزه تو حالت عادی و کاملا چفت و بسته . سوالم اینه، تو خود دستگاه کدوم قسمت میتونه دلیل این ایراد باشه ؟ ترنسفر بلت ؟ یا فیوز حرارتیش ؟ (البته دومی هم بعیده چون وقتی متن ه سیاه هم پرینت میگیرم باز مشکل رو دارم) ، و اینکه تونرها نه به شکل خطل افقی یا عمودی و نه به شکل نقطه های پر رنگ ، مثل ه لکه های ابر چاپ میشن .
    اینم بگم تا حالا این دستگاه رو چندین بار باز کردم واسه سرویس و تمیزکاری قسمت های مختلف . تمامی موتورهاش کار میکنه .
    اگه کسی به مورد مشابهی برخورده ممنون میشم کمک کنه مرسی

2. Top | #2

شماره عضویت
    374
    عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0.00
    Thanks
    0
    دوست عزیز من بهت ی تعمیرکار فوق العاده معرفی میکنم مطمئنم مشکلت حل میشه 66480707 این شماره موسسه پارسه هست مدرس پرینتر آقای روحی هست ک واقعا معرکه هست بفرست اونجا و تاکید کن روحی برات تعمیر کنه

3. Top | #3

شماره عضویت
    376
    عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0.00
    Thanks
    0
    سلام مجید عزیز مرسی از راهنماییت من پیش استاد روحی دوره کامل پرینتر رو گزروندم دمت گرم عالیییی بود واقعا راضی هستم
    میخوام حالا دوره کپی رو هم برم از خود استاد روحی پرسیدم گفتن مدرس کپی خود آموزشگاه پارسه مورد تاییدشون هست ایشالا رفتم نظرم در مورد اون کلاسم بهت میگم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

persianbax مجوز های ارسال و ویرایش