لایسنس اورجینال ویندوز 10

persianbax

سیستم عامل Windows 10 بعنوان عضوی از خانواده سیستم* عامل*های Windows NT، توسط کمپانی مایکروسافت توسعه یافته است. این سیستم عامل نخستین بار در تاریخ 29 جولای 2015 منتشر شد. مایکروسافت برخلاف نسخه*های قبلی ویندوز، سیستم عامل Windows 10 را بعنوان سرویسی معرفی کرد که ویژگی*های آن به مرور زمان آپدیت می*شوند. کامپیوترهای مورد استفاده در محیط های سازمانی هر چند وقت یکبار می*توانند این آپدیت*ها را دریافت کنند. این کامپیوترها همچنین می*توانند طی یک بازه زمانی طولانی، فقط به آپدیت*های اساسی Windows 10 (مانند پچ*های امنیتی) دسترسی داشته باشند. تری مایرسون (معاون اجرایی گروه ویندوز و دستگاه*های مایکروسافت) اعلام کرد که هدف از طراحی این مدل، افزایش یکپارچگی پلتفرم Windows می*باشد.

سیستم عامل Windows 10 با استفاده از رابط برنامه نویسی Win32 یا دات*نت فریم*ورک، امکان توزیع پکیج*های برنامه*های وب و نرم*افزارهای کامپیوتری را در ویندوز استور فراهم می*سازد. رابط کاربری سیستم عامل Windows 10 با انواع و اقسام دستگاه*ها سازگاری یافته* است. این سیستم عامل برای سیستم*های دارای ماوس و صفحه کلید و سیستم*های دارای صفحه نمایش لمسی، دو رابط کاربری متفاوت را ارائه می*نماید. شایان ذکر است که Windows 10 از فن*آوری احراز هویت چند عاملی پشتیبانی می*کند.


حلقه*های مختلف ویندوز اینسایدر

آپدیت*های نسخه پیش*نمایش اینسایدر Windows 10 در اختیار اینسایدرهای سه حلقه مختلف قرار می*گیرد. اینسایدرهایی که داخل حلقه «پرسرعت» قرار دارند، آپدیت*ها را زودتر از اینسایدرهای حاضر در حلقه «کم سرعت» دریافت می*کنند، اما اینسایدرهای حلقه «پرسرعت» ممکن است که با باگ*ها و مشکلات فنی دیگر مواجه شوند. اینسایدرهایی که در حلقه «پیش*نمایش» قرار دارند تا زمان انتشار عمومی این نسخه، آپدیت دریافت نمی*کنند، اما آپدیت آنها پایدارتر خواهد بود.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تامین کننده رسمی لایسنس های اصلی محصولات مایکروسافت و تنها همکار تجاری رسمی مایکروسافت در ایران

برای تهیه ویندوز 10 و دیگر محصولات مایکروسافت
به وبسایت ما مراجعه فرمایید.

http://microsoftlicense.com/fa
http://itresearches.ir


مزایای استفاده از نسخه اصلی

persianbax

Talee Limited - شرکت رایان نت
همکار رسمی مایکروسافت

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

021-28422